Nazwa forum

Forum guild Króliczki Playboya serwera Apocalipse

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2010-05-24 18:08:14

Creeso

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-24
Posty: 1
Punktów :   

Furry Warrior - Creeso

Nick : Creeso
Klasa : Warrior
Rasa : Night Elf
Link : http://apocalypse-wow.pl/armory/index.p … Apocalypse

Pierw się przedstawie. Mam na imię Tomek, jestem z Torunia i mam 17lat, obecnie uczę się w profilowanym liceum na profilu Integracji Europejskiej. Więc do rzeczy Zacznę od mojego eq, które nie jest powalające, ale szybko się to zmieni w najbliższym czasie ubiorę się z craftu i trashy tj. BT, SWP, SSC. Jeśli chodzi o moje doświadczenie w PvE to jest ono ogromne zarówno na prywatnych serwerach jak i samym globalu na którym spędziłem 3 lata grając na TBC i czyszcząc BT ( Illidana niestety nie udało się pokonać ) SSC ( całe ) Hyjal (całe ) i SWP ( Kalecgos, Brutallus i Felmyst reszty nie zdołaliśmy ubić z powodu wprowadzenia WotLK ). Byłem również w gildii Eternal Riding Group ( ERG ) grałem tam palladynem holy ( nick Prosto może ktoś pamięta ). Dlaczego chce do Was dołączyć ? Ponieważ jesteście jedną z najlepszych gildii PvE na tym serwerze, a granie PvP nie satysfakcjonuje mnie do końca, co więcej chcę rozwijać swoje możliwości i wnieść do waszej gildii pomoc i dobrą radę. Jeżeli chodzi o znajomości taktyk to znam większość t4,t5 i niektóre t6, ale tym się nie martwcie ponieważ przed wcześniej ustalonym raidem dokładnie analizuje taktyki wszystkich bossów danego raidu. Cóż bym jeszcze mógł powiedzieć, mianowicie szybko się uczę, jestem kulturalny i wyrozumiały.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Pozdrawiam.




// PRZYJĘTE

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gry-online.pun.pl www.qqteam.pun.pl www.sojuszpas.pun.pl www.uks27katowice.pun.pl www.psf.pun.pl